Позакласні заходи

Турнір набирає обертів

3 березня 2012 року в Мелітопольській гімназії № 19 відбулися фінальні ігри щорічного Турніру юних журналістів. Ніхто не міг передбачити, що з-поміж усіх команд міста до фіналу пройшли саме учні гімназій № 19, 5, 10 та 9. Оце так, лише гімназисти! Очевидно, це не випадковість.
Подолавши велику конкуренцію, хвилювання та складність серйозних завдань турніру, набравши в фіналі конкурсу 99 балів команда гімназії № 5 посіла І місце. З невеликим відривом (у 3 бали) ІІ місце - команда гімназії № 19, а ІІІ місце розділили між собою команди гімназій № 10 та № 9.
За  три роки проведення турніру випадок, коли до фіналу дійшли  лише гімназисти, трапився вперше за всю історію ТЮЖів у м. Мелітополі. З повною впевненістю можна стверджувати, що оцінки та коментарі суддів щодо виступу команд були реальними, адже судити конкурсантів запросили лише незалежних експертів. Цього року членами журі  були і професійні журналісти, і студенти провідних ВУЗів України, майбутні журналісти та копірайтери. Тому немає підстав сумніватися у об’єктивності оцінювання.
Турнір відзначився високим рівнем проведення. Девіз справжнього, успішного журналіста «Хай панує толерантність та конструктивізм!» був як і завжди гаслом конкурсу.
Організацією турніру займається Меснянко Наталя Михайлівна – учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії Мелітопольської гімназії №19. Вона також готує команду журналістів «Royаl Press» для участі в турнірах міського та Всеукраїнського рівнів.
Професія журналіста з кожним роком привертає до себе  увагу молоді, а модель проведення турніру дає змогу учням перевтілилися, приміряти роль працівника великої індустрії мас-медія. Все це – маленькі кроки до вибору професії, пізнання  нюансів не завжди легкої але цікавої, іноді небезпечної спеціальності журналіста. Турнір дає змогу перевірити себе та свої здібності.
Учасники турніру щиро вітають команду гімназії № 5 з перемогою та бажають збірній команді Мелітополя з журналістики посісти призове місце на Всеукраїнському рівні. Щасти!

Капшай Анастасія